Hasta Yorumları

Semra T.

Hakan Bey Gerek profesyonel çalışmanız işinize gösterdiğiniz özen, ilgi ve başarınız gerekse insan olarak kişiliğiniz, yapınız ve insan ilişkileriniz için iyi ki varmışsınız ve bende sizi tanımışım diyorum. Lütfen bu kişiliğinizi ve işinize olan ilginizi hep koruyun. Bu yazı sayenizde çok mutlu geçiricem.

Ahmet A.

Hakan Beye sonsuz teşekkür ederim hem kendi adıma hem de ailem adına.Hakan Bey çok güler yüzlü ve gerçekçi bir insan. Bana olacak her şeyi anlattı ve hiçbir kötü süprizle karşılaşmadım. Tüm beklentilerimi beraber düşündük ve sonuçtan çok memnunum. Tekrar teşekkür ederim Hakan Bey.

Fatma Ö.

Doğru zamanda doğru mevkide güler yüzlü personelinizle verdiğiniz hizmetten mutluluk duyduğumu belirtmek isterim. İyi sonuçlar başarılı başlangıçların devamıdır. Ben olumlu ve mutluluk verici bir sonuç aldım. Bu sonucu cerrahi operasyonda beni doğru yönlendiren ve operasyonu başarılı yapan Hakan Beye borçlu olduğumu söyleyebilirim. İstismara bu kadar açık olan bir sektörde sizin gibi bir hekimle çalışmaktan dolayı şanslı ve mutlu olduğumu söylemek istiyorum iyi ki varsınız.

Özlem S.

Yıllardır gözüme çarpan ama geçici ve beni yoran çözümlere başvurmama rağmen kesin karar vermem hiçte zor olmadı. Gelişen teknoloji Hızır gibi imdadıma yetişti birkaç doktor ve klinik araştırdıktan sonra Hakan Beyle tanıştım. Kapıdan içeri girdiğimde oldukça ürkek bir halim vardı ama kesin çözümün burada olduğunu da hissettim ekip olarak özenli bir çalışmanın sergilendiği çok belliydi. Özellikle Hakan Beyin yaklaşımı bir hasta doktor ilişkisinden çok öteydi sanırım psikoloji eğitimi de mevcut. Ben daha ne istediğimi söylemeden gözlerimden anladı diyebilirim. Ameliyat öncesi ve sonrası desteği ve güven veren hali de cabası. Şu an 5. haftayı yaşıyorum artık daha özgür hareket ediyorum ve kendime güvenim geldi.

Seval E.

Sevgili Hakan Bey, ben tam bu işten vazgeçmek üzereyken ameliyat günü sizin güven veren ilginiz ve sonrasında başarılı geçen operasyon beni öyle mutlu etti ki iyi ki sizin gibi bir doktorla tanışıp bu kararı uyguladık sonuç çok güzel oldu size çok teşekkür ediyorum.

Durmuş A.

Kliniğe geldiğimde plastik cerrah Hakan Beyle tanıştım. Zaman zaman sorun yaptığım kepçe kulaklarımı opere edebileceğini söyledi tereddütsüz kabul ettim ve bir hafta içinde istediğim görünüme kavuştum. Adeta özgüvenimi yeniden kazandım, mezoterapi ile de saçlarım yeniden çıkmaya başlıyor. Toplamda 3 hafta içinde böyle değişiklikler yakaladığım için çok mutluyum. Her şey için çok teşekkür ediyorum.

Zeynep D.

Bende bir çok bayan gibi göğüslerimin gelişmemesinden rahatsızlık duyuyordum. Bunun ameliyattan başka çaresi olmadığını öğrenince hemen araştırmaya başladım bu ameliyatı kime yaptıracaktım? Tesadüfen burayı buldum telefonla kısa bir bilgi aldım ve gelip Hakan Beyle tanıştım. Hakan Beyin sıcak karşılaması, güler yüzü, sevecen ve dürüst bir insan olması ayrıca mesleğindeki üstün başarıları birde hastalarıyla ne kadar ilgili olduğunu anlayınca ameliyatımı Hakan Beye yaptırmaya karar verdim. Ameliyatımın üzerinden 1 gün geçti ve kendimi hem psikolojik hem de fiziksel açıdan çok iyi hissediyorum. Hakan Beye sonsuz teşekkürler.

Meltem Ç.

Sayın doktorum mükemmel bir insan. Bana o kadar büyük bir güven verdi ki gözü kara geldim yanına ve sayenizde şimdi o kadar mutluyum ki ikinci baharıma kavuştum. Saygınız ve ilginizle tek kelimeyle muhteşemsiniz. Artık gönül rahatlığı ile herkese tavsiye edebiliyorum. Size çok teşekkür ediyorum.

Ayşe Ö.

Merhabalar Ben çok uzun zamandır ruh-beden-zihin bütünlüğünün ne kadar anlamlı ve uyumlu bir beraberliği olması gerekliliğinin farkına varmış ve hayatımda bu üçlünün ahengini yakalamaya adamış biriyim. Bedeninizi sevmek onunla barışık olmak en az ruhumuz ve zihnimiz için yaptığımız çalışmalar kadar önemli. Bende spor yoga gibi bedensel aktiviteleri yapmama rağmen lokal bir iki alandaki sorunum için kendimi genç olmasına rağmen buna tezat oluşturacak deneyimi ile muhteşem bir operatör olan Opr. Dr. Hakan Öçsel‘in ellerine teslim ettim ve ne kadar doğru bir karar verdiğimi görüyorum. Böyle harika bir doktorla insan her zaman karşılaşmaz.