0532 387 30 50
Türkçe English

Haircare Mesotherapy

Mezoterapi, kelime anlamı olarak direkt derinin orta tabakasına yapılan tedavi şeklidir.

Amaç daha az miktarda aktif maddeyi tedavi edilecek bölgeye enjekte ederek etkili olmaktır. Bu yöntem, yüzde, saçlı deride ve vücutta kullanılmaktadır. Saç mezoterapisinde, saçın ihtiyacı olan vitamin, mineral ve eser elementleri içeren özel serumlar direkt olarak saç kökünün yer aldığı derinin orta tabakasına enjekte edilir.

Yıpranmış saçlarda canlanmaya neden olur, kişideki başka bir rahatsızlık nedeniyle oluşmuş (tiroid hastalığı, anemi v.b. ) saç dökülmelerinin tedavisinde de yardımcıdır. Ayrıca stres, mevsimsel dökülme ve beslenme bozukluğu nedeni ile oluşan dökülmelerde de etkili bir tedavi yöntemidir.

Saç tedavileri konusunda deneyimli olan cerrahi ekibimiz saç dökülmesi ve saç seyrelmesi yeni başlamış hastalarda sonuçlarının hızlı ve etkili olması itibariyle Haircare Mesotherapy'i uygulamaktadır. Seanslar takriben 15'er dakika sürmekte ve 1-3 hafta aralıklarla uygulanmaktadır.

 

 

 

 

 

** Yurtdışı hastalarımız için Sabiha Gökçen Havalimanı'nda hastalarımızın karşılanması ve 1 günlük otel konaklaması tarafımızca sağlanmaktadır.