Botoks

Dünya da en sık gerçekleştirilen estetik uygulamalardan birisidir. Birçok farklı teknikle uygulaması yapılan botoks, güvenilir ellerde yüz ve boyun gençleştirme anlamında mükemmel sonuçlar vermektedir.   

Gerçekleştirdiğimiz binlerce uygulamadan sonra “Anatomik Botoks” kavramını geliştirdik. Yüzdeki kas yapısı anatomisine sadık kalarak her insana farklı uygulama prensibini benimsedik. Bu sayede kişinin kendi içindeki sorunlarını yine kendisine özgü enjeksiyon noktaları ve dozlarla manüple edebilmekteyiz.

Bu sayede herzaman doğal, kişinin mimiklerini koruyabildiği bir sonuç elde ederken, hastada belirgin bir genç görüntü oluşmakta, dinlenmiş bir ifade oturmaktadır.

Bu prensiplerle hastada botoks uygulamasının klasik artıları yanında, kaş şekillendirme, dudak üzerindeki kırışıklarda hafifleme ve dudakta bir dolgunlaşma sağlama, boyundaki kolye çizgilerinde açılma sağlanması ve boyunda genel gençleşme oluşması, gülüş problemlerinin düzeltilmesi gibi birçok farklı artıyıda hiçbtir olumsuzluk yaşamadan sağlayabilmekteyiz.

Beraberinde yapılabilecek olan yağ enjeksiyonu, kaliteli dolgu takviyeleri ile son derece kaliteli bir bakıma ve koruyuculuğa hastalarımız kavuşabilmektedir.