0532 387 30 50
Türkçe English

Lipoplasty

Bölgesel incelme ve şekillenme işlemleri, kişiye getirdiği zarif ve görsel anlamdaki hoş görüntü yanında; sağladığı özgüven ve sosyal açıdan getirdiği olumlu sonuçlar nedeniylede en çok tercih edilen ve uygulanan işlemlerdendir. Bu işlemlerin kişiyi mutlu etmesi anlık alınan sonuclarin iyi olması kadar bu sonucun kalıcılığı ve hastada hiçbir problem olusturmamasıyla ölçülür.

TRENDPLAST estetik cerrahları olarak geliştirdiğimiz bize özel Dual Plan Lipoplasty tekniği ile hastalarımızda salt bir incelme değil aynı zamanda somut bir şekillenme ortaya koymakta, kalıcı sonuçlar etmekteyiz.

Günübirlik bir işlem olan Dual Plan Lipoplasty’de sayısı  çalışılan bölgeye göre 1 ya da 2 adet; büyüklüğü yalnızca 2mm civarinda olan mikro noktalar açilmaktadır. Verilen özel bir solüsyonla calışılan sahalarda yağ dokusu şişirilmekte, rahat bir çalısma imkani sağlanmaktadır. Sonrasinda kullandığımız mikro kanüllerle şekillendirme amaçlıyağ aspirasyonu yapılmakta, diğer fazla olan yağ miktari 3-4 haftalik bir sürec içersinde kendisi incelmektedir.

Sistemimizin getirdiği en önemli artı ve yenilikler, belirgin şekillenmeye izin vermesi, islemin tamamen lokal anestezi ve sakinleştirici ilaç altında olması, 2 saat sonra hastanın evine gidebilmesi ve 2 gün içersinde tamamen normal aktivitelerine dönebilmesidir. Klasik liposuction isleminde gorulebilen sorunlar böylelikle minimalize edilmiştir. Düzensizlikler, belirgin morarmalar vb. problemlerle neredeyse hiç karşılaşmamaktayız.

İşlem sonrasında hastamıza kilo ve elde ettiğimiz güzel formu koruma anlamında desteklerimiz devam etmekte, bir takım anlayışıyla hareket etmekteyiz.

 

 

 

 

** Yurtdışı hastalarımız için Sabiha Gökçen Havalimanı'nda hastalarımızın karşılanması ve 1 günlük otel konaklaması tarafımızca sağlanmaktadır.