0532 387 30 50
Türkçe English

Meme büyütme

Meme büyütme ameliyatı; sıklıkla gelişimsel olarak meme dokusu küçük olan hastalara, emzirme ve kilo kaybı sonrası meme hacmi azalan ve sarkma olan hastalara, ya da meme asimetrisi olan hastalara yapılabilir. Muayene sırasında memelerinizin büyüklüğü, derinizin yapısı, göğüs kafesinizin ve omuzlarınızın genişliği, boyunuz ve hastanın beklentileri göz önüne alınarak ideal meme büyüklüğünüz saptanacaktır.

Meme büyütme ameliyatında altın standard silikon protezlerdir. İçi jel dolu ya da tuzlu su dolu protezler tercih edilebileceği gibi şekilleri damla ya da yuvarlak protezler ve üzeri düz veya pürtüklü protez tercihleri yapılabilir. Meme büyütme ameliyatı tercihen meme altı, meme başı çevresi ya da koltuk altından yapılan küçük kesilerle olabilir. Protez meme arkasına, kas ardına, ya da kas zarı ardına yerleştirilebilir.

Bizim tercihimiz son derece doğal bir görüntü veren, vücudda en fazla kabul gören, 2 gün içersinde ağrısız bir şekilde normal hayatınıza dönmenize izin veren kas zarı altı plandır. Hastamızın emzirmesinde hiçbir sorun yaşatmayan bu teknik, meme başı hassasiyetinde azalma da yaratmamaktadır.

Mevcut küçük yara izi 6 ay-1 yıl arası bir sürede belirgin bir şekilde solmaktadır. Dünyada seçkin cerrahlar tarafindan yapılabilen incelik isteyen bu teknik sayesinde hasta memnuniyeti en yüksek olan sonuçları alabilmekteyiz.

 

 

 

 

 

 

** Yurtdışı hastalarımız için Sabiha Gökçen Havalimanı'nda hastalarımızın karşılanması ve 1 günlük otel konaklaması tarafımızca sağlanmaktadır.