0532 387 30 50
Türkçe English

Yağ enjeksiyonu

Yüzün bazı bölgelerindeki (dudaklar, burun kenarındaki oluklar, elmacık kemikleri gibi) dokularda mevcut kırışıklık veya hacim azalmalarının ortadan kaldırılması amacıyla uygulanmakta olan bir prosedürdür.

Diğer dolgu uygulamalarından farkı kişinin kendi yağ dokusundan hazırlanan bu uygulamanın sonuçlarının kalıcılık açısından üstünlüğü ve kişinin kendi yağ dokusu kullanıldığından uyum problemi oluşturmamasıdır.

Bu metoddaki temel amacımız karın bölgesinden alınan yağların doğallığı bozulmadan hedeflenen dokuların içine konulmasıdır. Konulan yağlar kısa sürede yeni yerlerine adapte olurlar. Genellikle hastanede kalınmamakta, kısa süreli bir antibiyotik kullanımı ile birlikte enjeksiyon yerlerine herhangi bir pansuman yapılmadan çıkılabilmektedir.

Neticesi itibariyle anında farklılık oluşturan yağ enjeksiyonları son yıllarda da popülerliği artan yüz gençleştirme uygulamalarımızdan biri olmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

** Yurtdışı hastalarımız için Sabiha Gökçen Havalimanı'nda hastalarımızın karşılanması ve 1 günlük otel konaklaması tarafımızca sağlanmaktadır.