0532 387 30 50
Türkçe English

Yüz germe

MidFace Lift ve Happy S Lift

Yüz dokularımız zaman içinde yapısal, genetik veya çevresel (güneş ışığı) faktörlerin etkisi ile orta ve dış yanak bölgelerinde belirgin olmak üzere sarkıklık, derin çizgilenme ve yüzeysel kırışıklıklar gösterebilir.

Mid facelift orta yüzde oluşmuş kırışıklık ve sarkmaların tedavisi amacıyla uygulanan bir cerrahi metoddur. Modifiye ettiğimiz ve bize özel geliştirdiğimiz tekniklerle özel noktalara doku destekleri konulmaktadır. Sadece göz altından yapılan kesilerle yumuşak doku ve fasya dokuları askılanıp ve çoğu zaman beraberinde uygulanan yağ transferleri ile de görüntüde mükemellik sağlanır.

Happy S Lift'te ise kulak önü ve arkasından geçen kesilerle sarkmış kırışık cilt dokuları gerilip fazlalıkları çıkarılmaktadır. Ardından konulan estetik dikişlerle operasyon hattı dışarıdan belli olmayacak şekilde gizlenmektedir. Operasyon yaklaşık 3 - 3.5 saat kadar sürmektedir. Sonrasında ise 1 gece hastanede kalınmaktadır. Bir hafta süreli koruyucucu estetik bir bandaj kullanılabilmektedir.

Operasyon sonrası 3 hafta içinde istenen görünüm ortaya çıkmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

** Yurtdışı hastalarımız için Sabiha Gökçen Havalimanı'nda hastalarımızın karşılanması ve 1 günlük otel konaklaması tarafımızca sağlanmaktadır.